Untitled

O nas

Młodzi, działający z pasją i wyobraźnią. Lubiący eksperymentować z meblami. Zorientowani na zadowolenie Klienta. Na przekór wszystkim, którzy mówią -„tak się nie da” – dynamicznie się rozwijający.
Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości mebli dla klientów instytucjonalnych. Zaspakajamy ich fantazje dopasowując do nich niezwykłe połączenie nowoczesnych technologii ze staroświecką rzetelnością i dbałością o szczegół.
Ale dajemy się także uwodzić zwykłym ludziom, którym nie wystarcza to, co mogą kupić w sklepie, ale chcą mieć coś niepowtarzalnego, nacechowanego indywidualną energią wynikającą z ich przeżyć , pasji, zainteresowań i podejścia do mebli. Takich lubimy najbardziej.
Wierzymy, że karma wraca i w niedalekiej przyszłości zadowolenie naszych klientów sprawi, że i my będziemy spełnieni zarówno zawodowo jaki w naszym codziennym, zwykłym życiu.
Dążymy do tego, ciężko pracując na wszystkich etapach – zarówno wsłuchując się w oczekiwania Klientów jak i z pasją, przekładając je we własnym studiu projektowym na modele i konsekwentnie dążąc do urzeczywistnienia ich w realnej przestrzeni, nie tylko biurowej ale także prywatnej lub nawet intymnej. Montaż to dla nas nie tylko zwykła, techniczna czynność, to jak narodzenie długo wyczekiwanego dziecka. To magia stwarzania, powoływania do życia i niesamowite emocje. Wyczekiwanie reakcji Klienta – czy tylko zaakceptuje, czy ucieszy się, czy przytuli i… pokocha?
Jeśli chcesz znaleźć się na miejscu takiego szczęśliwca, musisz koniecznie trafić do nas, do ludzi którym się chce i którzy w pełni zrozumieją czego oczekujesz.